Formu Doldurun, Biz Sizi Arayalım

Saç Ekimi Operasyonu Ne Kadar Sürer, Konforlu mudur?

Operasyon ortalama 6-7 saat sürmektedir. Operasyon esnasında hastamıza genel anestezi kesinlikle uygulanmaz, narkoz verilmez. Saç ekim operasyonu, lokal anestezi veya sedasyon uygulanan hastamızla sohbet ortamında gerçekleştirilir.


Saç Ekimi Operasyonu İçin Ne Kadar Zaman Ayırmalıyım?

Saç ekim operasyonu, öncesi ve sonrası süreçleri göz önüne alındığında hastalarımızın 3 gün ayırması yeterli olacaktır. Bu 3 günlük süreçte;


1.gün ( Ekim ) : Hastanemizde saç ekimi ve prp tedavisi işlemleri tamamlanır.


2.gün ( Kontrol ) : Hastamız, hastanemizde yeniden misafir edilerek ekilen greftlerde (köklerde) herhangi bir zedelenme, kanama, enfeksiyon söz konusu mu, kontrol edilir.


3.gün ( İlk Yıkama ) : Hastamız saç ekimi ilk yıkama işlemi için hastanemize yeniden davet edilir. Saç ekilen bölgelere özel bir losyon sürülerek 20 dakika bekletilir ve ardından profesyonel bir titizlikle saç yıkama işlemi gerçekleştirilir.


10.gün : Saç ekimi + Kontrol + Saç yıkamayı içeren 13 günlük sürecin sonunda hastamızın saçları kısa kestirilmiş gibi gözükürken, kızarıklıkları ise büyük oranda azalma noktasına gelir. Saç ekiminde tam sonuçların alınması 6 - 18 ay arasında bir sürede gerçekleşmektedir.AVİCENNA SAÇ EKİM MERKEZİ

Whatsapp: +90 552 216 3 911