Uzm.Dr.Turhan KEÇELİ
Uzm.Dr.Turhan KEÇELİ Nöroloji Polikliniğimizde Hasta Muayenesine Başlamıştır. Avicenna Ataşehir Alo Sağlık Hattımız 0216 574 1000'i arayarak veya 0 552 216 3 911 nolu whatsapp hattımız ile uzman hekimlerimizden randevu alabilirsiniz...
Lazer Epilasyon ve Medikal Estetik Ünitemiz Hizmetinizdedir.
Estetik ve Güzellik Merkezimizde; Lazer Epilasyon (Alexandrite), Buz Lazer Epilasyon, Diode Epilasyon, Cilt Bakımı, Velashape (Bölgesel Zayıflama), Botox, Dolgu, Dermapen, Prp, Mezoterapi, Lipoliz, Cilt Gençleştirme, Leke Tedavisi, G5 Selülit Masajı, Lenf Drenaj, Rf (Radyo Frekans) işlemleri uygulanmaktadır.
Kurumumuz
'Sağlıkta Kalite’ ilkesini prensip edinen hastanemiz 1998 yılında Ataşehir bölgesinde kurulmuştur. Ataşehir'in en köklü kuruluşlarından olan Avicenna Hastanesi, tıbbın tüm hizmetlerinde mükemmellik, müşteri memnuniyeti, iyi ve doğru çalışan bir ekip, uygulamalarıyla tanınmış kendini geliştirebilen, dünya standartlarında modern bir sağlık tesisi olmayı hedeflemektedir. Modern tıbbi cihazlarla donatılan hastanemiz; yılın 365 günü, uzman kadrosu, poliklinikleri, doğumhaneleri, radyoloji merkezi, yoğun bakım ünitesi (erişkin, yenidoğan ve cerrahi birimleri ile), kadın doğum kliniği, ameliyathaneleri, ve ambulansı ile 24 saat hizmetinizdedir.
BEBEK DOSTU HASTANE
Hastanemize Who ve UNICEF tarafından önerilen, Başarılı anne sütü uygulamaları nedeni ile" BEBEK DOSTU HASTANE " ünvanı verilmiştir.
PRP (Trombositten Zengin Plazma) ENJEKSİYON TEDAVİSİ
Fizik Tedavi Ve Rehabilitisayon Merkezimizde; *Prp *Kuru İğneleme *Tetik Nokta Enjeksiyonları *Nöral Terapi *Manuel Terapi *Terapi Çamuru *Graston Tekniği İle Ağrı Tedavisi *Kupa Tedavi *Ozon Terapi Uygulanabilmektedir. Özel Avicenna Hastanesi Ataşehir Alo Sağlık Hattımız 0216 574 1000'i arayarak veya 0 552 216 3 911 nolu whatsapp hattımız ile uzman hekimlerimizden ve fizyoterapistlerimizden randevu alabilirsiniz..
Yenilenen Avicenna
Yenilenen hasta odaları ve servis katlarımız ile hizmetinizdeyiz. Hastanemiz hakkında daha fazla bilgi ve görsele ulaşmak için ana menüden kurumsal seçeneğine tıklayabilirsiniz.